نکاتی برای انتخاب سالن زیبایی

 سالن زیبایی

سالن زیبایی و آرایشگاه های عروس یکی از اجزاء جدا نشدنی برگزاری مراسم های عروسی هستند. بعضا انتخاب سالن زیبایی مناسب برای دختر خانم هایی که در آستانه عروسی هستند به یک ماموریت غیر ممکن تبدیل شده و حسابی آزار دهنده میشود.

سالن زیبایی و نکاتی برای انتخاب بهترین ها

بنا بر این در این مطلب قصد داریم بهترین راهنمایی ها را برای انتخاب بهترین سالن زیبایی که میتوانید به آن مراجعه کنید ارائه دهیم. امیدواریم این مطلب بتواند در انتخاب سالن زیبایی مناسب شما کمک کننده باشد. اگر این مطلب را مناسب دیدید خوشحال میشویم آن را به دوستان و آشنایانی که احتمالا دنبال یک آرایشگاه خوب میگردند هم معرفی کنید. 

سالن زیبایی و بودجه شما

سالن زیبایی و انتخاب آن ارتباط مستقیمی با بودجه ای دارد که شما برای آرایش روز عروسیتان کنار گذاشته اید. ممکن است برندهای زیادی در ذهن شما جا خوش کرده باشند. اما نکته ای که وجود دارد این است که بسیاری از سالن ها پول همین برند را میگیرند. اگر بودجه شما تکافوی رزرو یک سالن برند را نمیدهد نگران نباشید. سالن های زیادی هستند که بدون غوغا و هیاهو کار خودشان را انجام میدهند و چون هیاهو و تبلطغات ندارند طبیعتا هزینه های زیادی هم روی دست شما نمیگذارند. پس بگردید و کمتر شناخته شده ها را پیدا کنید. به شما اطمینان کامل میدهیم کارشان از سالن های معروف اگر بهتر نباشد بد تر هم نیست. برای پیدا کردن این سالن های ارزان قیمت اما خوب دو راه پیشنهاد میکنیم:

از دوستانتان بخواهید سالن زیبایی معرفی کنند

حتما دوستان و یا آشنایان شما هم قبلا تجربه استفاده از یک سالن زیبایی خوب و ارزان قیمت را داشته اند. از آن ها بخواهید تجربیاتشن را در اختیار شما بگذارند. اگر دوست یا آشنایی را سراغ ندارید میتوانید سراغ فروم های اینترنتی بروید و در انجمن های اینترنتی از دیگران در این مورد بپرسید.

به سالن زیبایی نروید

شاید عجیب به نظر برسد اما برای اینکه هزینه سالن زیبایی شما کمتر بشود یک راه این است که اصلا به سالن نروید! آرایشگران ماهر زیادی هستند که به دلایل کاملا منطقی در سالن ها کار نمیکنند و در منزل خود مشغول کسب در آمد هستند. سراغ این آرایشگر ها بروید نمونه کارهایشان را ببینید و با خیال راحت و هزینه کم کارتان را انجام بدهید. شاید جالب باشد بدانید تا همین ده یا پانزده سال قبل عمده آرایشگران تهران به این شیوه کار میکردند.

سالن زیبایی و خدماتی که میخواهید

خدماتی که سالن زیبایی های تهران ارائه میدهند این روز ها آنقدر متنوع و تخصصی شده اند که شاید همه این خدمات را نتوانید در یک سالن زیبایی پیدا کنید. ابتدا مشخص کنید که به چه خدماتی نیاز دارید؟ تتو و میکروپیگمنتیشن، خدمات رنگ مو، مش و هایلایت، خدمات کاشت ناخن و مانیکور و پدیکور، خدمات عروس و … هر کدام سرویس هایی هستند که ممکن است یک سالن در آن استاد بوده و یا اصلا آن را ارائه ندهد. بنا بر این پیش از انتخاب سالن مشخص کنید به چه خدماتی نیاز دارید؛ با کمی جستجو در اینترنت میتوانید سالن های متخصص در هر رشته را بیابید. سالن هایی که خدماتی مرتبط با نیاز شما ارائه میکنند و نه بیشتر!

ویژگی های یک سالن زیبایی خوب

یک سالن زیبایی خوب را میتوان از نظر های مختلفی شناخت. ویژگی های یک سالن مناسب عبارتند از:

  • استفاده از مواد و ابزار با کیفیت و استاندارد
  • محیط آرام و آرامش بخش
  • رعایت بهداشت محیطی و شخصی و دارا بودن گواهینامه های بهداشتی
  • رعایت حریم خصوصی مشتریان
  • همکاری با آرایشگران خبره و زبده
  • مشاوره به مشتری پیش از اجرای آرایش و گریم
  • کامل بودن خدمات